ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ . ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ Η λειτουργία του σχολείου υποστηρίζεται από το 2ο Εργαστηριακό Κέντρο Αθηνών.   . 2ο   Ε.Κ.   ΑΘΗΝΩΝ
Μετρητής επισκεπτών
  . ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ   . ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ  ΤΑΞΗ ΤΟΜΕΙΣ - ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ Σχεδίαση Ιστοσελίδας:  Αρης  Τσιατούχας (2000-2018) Σχολική Ηλεκτρονική Εφημερίδα Στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Δάφνης θα λειτουργήσει το σχολικό έτος 2018-2019 "Μεταλυκειακό Έτος - Τάξη Μαθητείας" σε δύο ειδικότητες: Α)   ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ Β)   ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ Διαβάστε :   1)  "ΟΔΗΓΙΕΣ  ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ"                   2)  "ΣΧΕΔΙΟ ΟΔΗΓΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΕΤΟΥΣ-ΤΑΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ" ΤΕΛΙΚΟΙ  ΠΙΝΑΚΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ : Α) Κατάταξη “ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ” Β) Κατάταξη ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ”