Σχεδίαση Ιστοσελίδας : Αρης Τσιατούχας ΤΕΧΝΗ Κείμενα:  Ντάριο Φο      (8-9 / 4 / 2011)            Σκηνοθεσία:   Ευαγγελίας Τσολάκου (καθηγήτρια) Σκηνικά - Κοστούμια: Ευαγγελία Τσολάκου  (καθηγήτρια) Μουσική Επιμέλεια: Γιάννης Μαραμαθάς Φώτα: Γιώργος Χρυσανθακόπουλος, Σεραφείμ Οικονόμου (μαθητές) Κατασκευή σκηνικών: Αποστόλης Καμίτσος, Γιάννης Σπανός (καθηγητές) Ήχος: Μάριος Τσιάνας (μαθητής) Ευχαριστούμε τους πρώην μαθητές μας και μέλη της θεατρικής ομάδας του σχολείου μας την περίοδο 1984-1990: Τάσο Παρασκευόπουλο για την κατασκευή σκηνικών Διονύη Πετρόπουλο & Αντώνη Κουτσοδημητρόπουλο για την προσφορά των αστηνομικών κουστουμιών Τυμπανίδη Τάκη για την βιντεοσκόπηση της παράστασης και Διονύση Πετρόπουλο για την εκτύπωση των προγραμμάτων. Επίσης ευχαριστούμε την φωτογράφο Κλέα για την φωτογράφιση της παράστασης και τον Ν. Τσολάκο για τα Graggiti.    Διανομή: Αντωνία Γεωργία Χατζόγλου Μαργαρίτα Στέλλα Δελασκούρα  Τζοβάνι Γιάννης Ντίνε Αστυνόμος Αλέξης Παπάς Λουίτζι Μάριος Νικόλι Νεκροθάφτης Γιώργος Παπαδόπουλος Γέρος Έριον Καπετάνι Κλητήρας Αντώνης Κούτση Καραμπινιέρος Θεοτόκης Κοκαβέσης (περσινός μαθητής του σχολείου μας) Βίντεο   Κάντε κλικ στο εικονίδιο για να δείτε την βιντεοσκόπηση της  παράστασης e-Book   Κάντε κλικ στο εικονίδιο για να διαβάσετε το Ηλεκτρονικό Βιβλίο.